O nás

Sme komunikačný tím mesta Žiar nad Hronom. Vybudovali sme efektívny systém komunikácie samosprávy, ktorý zahŕňa klasické médiá, online platformy a stále aj priamu medziľudskú komunikáciu. O náš systém sa staráme viac ako 10 rokov a neustále ho vyvíjame. Komunikáciu s verejnosťou sme pomáhali nastavovať aj v iných mestách či obciach Slovenska.

V roku 2017 sme pre Majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike v Žiari nad Hronom zabezpečovali komunikačné a marketingové služby. V rámci prestížnej ankety Športovec roka 2017, bola Klubom športových novinárov Slovenského syndikátu novinárov udelená Cena Štefana Mašlonku za najlepšie tlačové služby na športovom podujatí práve Majstrovstvám SR a ČR, na čo sme mimoriadne hrdí.

Realizovali sme, alebo sa podieľali, na desiatkach volebných kampaní v komunálnych, regionálnych či parlamentných voľbách na Slovensku.

Komunikačné služby zabezpečujeme aj pre klientov z biznis-sféry. Spravujeme webové stránky a sociálne siete spoločností. Máme bohaté skúsenosti s vydávaním podnikových periodík, tvorbou a distribúciou tlačových správ, organizovaním tlačových konferencií a vytváraním vzťahov s médiami.

Vytvoriť niečo nové, alebo možnosť pomôcť, sú pre nás často dôležitejšie ako finančný profit. Radi pomôžeme s komunikáciou projektu alebo aktivity, ktorá smeruje k ušľachtilému cieľu alebo má za cieľ urobiť našu spoločnosť lepšou. Stačí nás osloviť...

Máme sa radi, dôverujeme si navzájom a stále veríme v DOBRO medzi ľuďmi. To nám dáva energiu pracovať.

Triumf media

 

Martin BalážMartin Baláž

Pôsobí ako vedúci Kancelárie primátora mesta Žiar nad Hronom, šéf komunikácie samosprávy mesta Žiar nad Hronom a hovorca. Komunikáciu študoval na Univerzite J. A. Komenského v Prahe a na UCM v Trnave. Tvorí vízie, stratégie a riešenia na konkrétne situácie. Herný univerzál (futbalovou terminológiou) – fušuje do všetkých oblastí komunikácie, okrem grafického dizajnu. Keď rozpráva o tom, čo ho baví, je nezastaviteľný, niekedy nevníma, že poslucháči už ušli. Rád sa hrá s podprahovými vzorcami komunikácie a podvedomým programovaním. Trénuje prejav, komunikačné zručnosti a veci s tým spojené. Je certifikovaným koučom a certifikovným praktikom Neuro-lingvistického programovania mysle.


Katarína Reiterová

Katarína Reiterová

Jej dominantnou oblasťou sú sociálne médiá, online komunikácia a online marketing. Preto sa aj mimo práce vyjadruje v skratke. Študovala žurnalistiku na FF UKF v Nitre. Medzi Katkine prednosti patrí rýchlosť a doťahovanie zabudnutých záležitostí. Dedlajny jej nič nehovoria. Všetko stíha skôr.

 

 


Lenka Ihradská

Lenka Ihradská

Stará sa predovšetkým o spravodajské a publicistické texty, tlačové správy a PR články. Je najvýznamnejšou politickou predstaviteľkou nášho tímu. Pôsobí ako zástupkyňa starostu Trnavej Hory, jednej z najtransparentnejších obcí na Slovensku. Vďaka webovej stránke, na ktorej obsahu sa Lenka podieľa, obec pravidelne zbiera ocenenia v ankete Zlatý Erb. Najviac ju charakterizuje – nemožno ju nahnevať.

 


Michal Černaj

Michal Černaj

Náš grafický dizajnér a webmaster. Z podnikového manažmentu má titul MBA a tvrdí, že mu to zásadným spôsobom pomáha pri grafickej tvorbe. Vyjadruje sa logami a nemyslí čierno-bielo. Keď nevyrába bannery, billboardy či cover photo, presúva svoju tvorivú myseľ do vnútorného fantasy sveta, kde vznikol aj jeho, zatiaľ jediný, román.